Over ons

De basis van ons bedrijf is meer dan 60 jaar geleden gelegd. Assurantiën, hypotheken, pensioenen, financial planning; op één adres kunt u als particulier of ondernemer terecht met al uw vragen. Wij staan garant voor service, vakkennis en vertrouwen.

Mocht u meer van ons willen weten en wat u allemaal van ons kan verwachten, lees dan onze bedrijfsbrochure en onze dienstenwijzer. Deze kunt u hieronder terug vinden.

Een kijkje bij Fidus in Geleen

Onze teams

Buitendienst bedrijven

Frank Peters

Frank Peters

f.peters@fidus.nu
Robert Claessens

Robert Claessens

r.claessens@fidus.nu
Emmy Ruber

Emmy Ruber

e.ruber@fidus.nu

Buitendienst particulier & financieel advies

Floris Visser

Floris Visser

f.visser@fidus.nu
Mariëlle Schellekens

Mariëlle Schellekens

m.schellekens@fidus.nu
Math Gorissen

Math Gorissen

m.gorissen@fidus.nu
Brenny Evers

Brenny Evers

b.evers@fidus.nu
Rik van den Heuvel

Rik van den Heuvel

r.vheuvel@fidus.nu

Pensioen adviseurs

Sylvain Tonnaer

Sylvain Tonnaer

s.tonnaer@fidus.nu

Relatiebeheer particulier

Armand Speetjens

Armand Speetjens

a.speetjens@fidus.nu
Gertie Cremers

Gertie Cremers

g.cremers@fidus.nu
Harry Heuts

Harry Heuts

h.heuts@fidus.nu
Silvia Klein

Silvia Klein

s.klein@fidus.nu
Wil Kneepkens

Wil Kneepkens

w.kneepkens@fidus.nu

Comm. Binnendienst Bedrijven

Bianca Smeets

Bianca Smeets

b.smeets@fidus.nu
José Odekerken

José Odekerken

j.odekerken@fidus.nu
Yvette Jongen

Yvette Jongen

y.jongen@fidus.nu
Patrick Meurs

Patrick Meurs

p.meurs@fidus.nu
Nicole Rademakers

Nicole Rademakers

n.rademakers@fidus.nu
Monique Ubags

Monique Ubags

m.ubags@fidus.nu

Comm. Binnendienst Particulieren

Gertie Beentjes

Gertie Beentjes

g.beentjes@fidus.nu
Josée Wiertz

Josée Wiertz

j.wiertz@fidus.nu
Josyanne Kubben

Josyanne Kubben

j.kubben@fidus.nu
Joyce Stauder

Joyce Stauder

j.stauder@fidus.nu
Miriam Pardoel

Miriam Pardoel

m.pardoel@fidus.nu
Ashley Pieters

Ashley Pieters

a.pieters@fidus.nu
Ria Hermans-Bams

Ria Hermans-Bams

r.hermans@fidus.nu
Marianne Smit

Marianne Smit

m.smit@fidus.nu

Schadecorrespondent

Claudia Willems

Claudia Willems

c.willems@fidus.nu
Ellen Bollen

Ellen Bollen

e.bollen@fidus.nu
Nicole Smeets

Nicole Smeets

n.smeets@fidus.nu
Silvia Dolmans

Silvia Dolmans

s.dolmans@fidus.nu
Nathalie Provaas

Nathalie Provaas

n.provaas@fidus.nu
Denice Luckerhof

Denice Luckerhof

d.luckerhof@fidus.nu

Schadecorrespondent bedrijven

Lilian van Eijs

Lilian van Eijs

l.vaneijs@fidus.nu
Silvia Larue

Silvia Larue

s.larue@fidus.nu

Directie

René Joosten

René Joosten

r.joosten@fidus.nu
Victor Buit

Victor Buit

v.buit@fidus.nu
Eric Lacroix

Eric Lacroix

e.lacroix@fidus.nu
Marko Wilson

Marko Wilson

m.wilson@fidus.nu
Rikkie Wilson

Rikkie Wilson

r.wilson@fidus.nu

Financiele administratie

Jolanda Janssens

Jolanda Janssens

j.janssens@fidus.nu
Jos Munnichs

Jos Munnichs

j.munnichs@fidus.nu
Nicole Schrooders

Nicole Schrooders

n.schrooders@fidus.nu

Financieel advies

Daan Siemonsma

Daan Siemonsma

d.siemonsma@fidus.nu
Frank Dassen

Frank Dassen

f.dassen@fidus.nu
Lilian Hukkelhoven

Lilian Hukkelhoven

l.hukkelhoven@fidus.nu
Jordi Wilhelmus

Jordi Wilhelmus

j.wilhelmus@fidus.nu

Management assistente

Jill Rozenhart

Jill Rozenhart

j.rozenhart@fidus.nu

Telefonisten

Ans Niesen

Ans Niesen

a.niesen@fidus.nu
Sally Niessen

Sally Niessen

s.niessen@fidus.nu

Volmachtacceptatie en polisadministratie

Audrey Meijers

Audrey Meijers

a.meijers@fidus.nu
Kiki Schmitz

Kiki Schmitz

k.schmitz@fidus.nu
Mieke Gelissen

Mieke Gelissen

m.gelissen@fidus.nu
Suada Salihbegovic

Suada Salihbegovic

s.salihbegovic@fidus.nu
Wendy Cremers

Wendy Cremers

w.cremers@fidus.nu
Josine Moonen

Josine Moonen

j.moonen@fidus.nu
Mascha Lahaye

Mascha Lahaye

m.lahaye@fidus.nu
Bianca Moers

Bianca Moers

b.moers@fidus.nu

Makelaardij Geleen

John Borger

John Borger

j.borger@fidus.nu
Lei Meuffels

Lei Meuffels

l.meuffels@fidus.nu
Sarina Fruitman

Sarina Fruitman

s.fruitman@fidus.nu

Makelaardij Maastricht

Pascal Loontjens

Pascal Loontjens

p.loontjens@fidus.nu
Claudia Kleinen

Claudia Kleinen

c.kleinen@fidus.nu