Over ons

De basis van ons bedrijf is meer dan 60 jaar geleden gelegd. Assurantiën, hypotheken, pensioenen, financial planning; op één adres kunt u als particulier of ondernemer terecht met al uw vragen. Wij staan garant voor service, vakkennis en vertrouwen.

Mocht u meer van ons willen weten en wat u allemaal van ons kan verwachten, lees dan onze bedrijfsbrochure en onze dienstenwijzer. Deze kunt u hieronder terug vinden.

Een kijkje bij Fidus in Geleen

Bij Fidus in Maastricht

Bij Fidus in Maasbracht

Onze teams

Buitendienst bedrijven

Astrid Meuleners

Astrid Meuleners

a.meuleners@fidus.nu
Floris Visser

Floris Visser

f.visser@fidus.nu
Frank Peters

Frank Peters

f.peters@fidus.nu
Wendy van Huijkelom

Wendy van Huijkelom

w.vanhuijkelom@fidus.nu

Buitendienst particulier & financieel advies

Brenny Evers

Brenny Evers

b.evers@fidus.nu
Mariëlle Schellekens

Mariëlle Schellekens

m.schellekens@fidus.nu
Math Gorissen

Math Gorissen

m.gorissen@fidus.nu
Rik van den Heuvel

Rik van den Heuvel

r.vandenheuvel@fidus.nu

Pensioen adviseurs

Sylvain Tonnaer

Sylvain Tonnaer

s.tonnaer@fidus.nu

Comm. Binnendienst Bedrijven

Bianca Smeets

Bianca Smeets

b.smeets@fidus.nu
Fausto Mei

Fausto Mei

f.mei@fidus.nu
Monique Ubags

Monique Ubags

m.ubags@fidus.nu
Petra Hamers

Petra Hamers

p.hamers@fidus.nu
Ronnie Quade

Ronnie Quade

r.quade@fidus.nu
Tiny Zijlstra

Tiny Zijlstra

t.zijlstra@fidus.nu

Comm. Binnendienst Particulieren

Anouk Hitz

Anouk Hitz

a.hitz@fidus.nu
Ashley Pieters

Ashley Pieters

a.pieters@fidus.nu
Erik Lebens

Erik Lebens

e.lebens@fidus.nu
Evelien Spee

Evelien Spee

e.spee@fidus.nu
Harry Heuts

Harry Heuts

h.heuts@fidus.nu
Josyanne Kubben

Josyanne Kubben

j.kubben@fidus.nu
Josée Wiertz

Josée Wiertz

j.wiertz@fidus.nu
Marc Voncken

Marc Voncken

m.voncken@fidus.nu
Miriam Pardoel

Miriam Pardoel

m.pardoel@fidus.nu
Nicolle Hoppermann

Nicolle Hoppermann

n.hoppermann@fidus.nu
Wil Kneepkens

Wil Kneepkens

w.kneepkens@fidus.nu

Schadecorrespondent

Claudia Willems

Claudia Willems

c.willems@fidus.nu
Denice Wijenbergh

Denice Wijenbergh

d.wijenbergh@fidus.nu
Ellen Bollen

Ellen Bollen

e.bollen@fidus.nu
Nathalie Provaas

Nathalie Provaas

n.provaas@fidus.nu
Nicole Smeets

Nicole Smeets

n.smeets@fidus.nu
Silvia Dolmans

Silvia Dolmans

s.dolmans@fidus.nu

Schadecorrespondent bedrijven

Lilian van Eijs

Lilian van Eijs

l.vaneijs@fidus.nu
Silvia Larue

Silvia Larue

s.larue@fidus.nu

Directie

Eric Lacroix

Eric Lacroix

e.lacroix@fidus.nu
Marko Wilson

Marko Wilson

m.wilson@fidus.nu
René Joosten

René Joosten

r.joosten@fidus.nu
Rikkie Wilson

Rikkie Wilson

r.wilson@fidus.nu
Victor Buit

Victor Buit

v.buit@fidus.nu

Financiele administratie

Jolanda Janssens

Jolanda Janssens

j.janssens@fidus.nu
Jos Munnichs

Jos Munnichs

j.munnichs@fidus.nu
Nicole Schrooders

Nicole Schrooders

n.schrooders@fidus.nu

Financieel advies

Frank Dassen

Frank Dassen

f.dassen@fidus.nu
Jordi Wilhelmus

Jordi Wilhelmus

j.wilhelmus@fidus.nu
Lilian Hukkelhoven

Lilian Hukkelhoven

l.hukkelhoven@fidus.nu

Management assistente

Meddy Goossens

Meddy Goossens

m.goossens@fidus.nu

Telefonisten

Ans Niesen

Ans Niesen

a.niesen@fidus.nu
Gertie Coenen

Gertie Coenen

g.coenen@fidus.nu
Sally Niessen

Sally Niessen

s.niessen@fidus.nu

Volmachtacceptatie en polisadministratie

Audrey Meijers

Audrey Meijers

a.meijers@fidus.nu
Josine Moonen

Josine Moonen

j.moonen@fidus.nu
Kiki Schmitz

Kiki Schmitz

k.schmitz@fidus.nu
Linda van Thoor

Linda van Thoor

l.vanthoor@fidus.nu
Mascha Lahaye

Mascha Lahaye

m.lahaye@fidus.nu
Mieke Gelissen

Mieke Gelissen

m.gelissen@fidus.nu
Suada Salihbegovic

Suada Salihbegovic

s.salihbegovic@fidus.nu
Wendy Daemen

Wendy Daemen

w.daemen@fidus.nu

Fidus Risk Managers

Nancy Klein

Nancy Klein

n.klein@fidus.nu
Ton van Zutphen

Ton van Zutphen

t.vanzutphen@fidus.nu

Makelaardij Geleen

John Borger

John Borger

j.borger@fidus.nu
Lei Meuffels

Lei Meuffels

l.meuffels@fidus.nu
Sarina Fruitman

Sarina Fruitman

s.fruitman@fidus.nu

Makelaardij Maastricht

Claudia Kleinen

Claudia Kleinen

c.kleinen@fidus.nu
Pascal Loontjens

Pascal Loontjens

p.loontjens@fidus.nu